Керівник Черкаської ОВА вимагає у місцевої влади сприяти створенню умов для реабілітації та відновлення військових

Керівник Черкаської ОВА вимагає у місцевої влади сприяти створенню умов для реабілітації та відновлення військових

Представники громад, чиновники обласного, районного та міських рівнів мають зосередитися на створенні адекватних умов для відновлення фізичного та ментального здоров’я військовослужбовців виведених на відпочинок, відновлення та реабілітації поранених воїнів та ветеранів.

Про це пише Апостроф.

Про це заявив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець за підсумками наради представників районів та лідерів громад Черкаської області.

“Провів нараду з чиновниками різного рівня в області, які відповідають за умови відновлення окремих військових підрозділів. Розмова була жорстка, з висновками та дорученнями. Для того щоби не повторювати двічі, звертаюся до всіх представників місцевої влади, громад, чиновників з вимогою максимально зосередитися на питаннях забезпечення військових необхідними умовами для відновлення та реабілітації. Це стосується як підрозділів, виведених на відновлення, відпочинок та злагодження, так і поранених військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у медичних закладах різного підпорядкування. Для мене, для всієї країни це сьогодні один з найвищих пріоритетів”, – написав він.

Також Голова Черкаської ОВА завив, що питання розвитку реабілітаційних спроможностей в регіоні буде ключовим на порядку денному влади.

“Після Перемоги, до громад повернеться до 2 млн ветеранів, які потребуватимуть конкретного набору реабілітаційних послуг. Наші заклади та відповідні служби мають бути готові до негайної та ефективної роботи з цією аудиторією. Моє бачення – в кожному медичному закладі, всіх форм підпорядкування, має бути створене реабілітаційне відділення. Від того наскільки така робота з Захисниками буде ефективною, залежить майбутнє людського потенціалу України. Сподіваюсь, усі почули, зрозуміли і будуть ефективно діяти. І ми більше ніколи не матимемо інцидентів щодо неналежних умов розміщення наших захисників на певній території”, – підкреслив Ігор Табурець.

Від редакції: Як стало відомо із власних джерел, гучній заяві Голови ОВА передувала жорстка розмова І.Табурця з низкою чиновників, які відповідали за забезпечення умов розселення та відновлення окремих підрозділів сил оборони на Черкащині. В результаті, найбільше питань було до Голови Золотоніської РДА Ірини Тернової. Її нібито попередили про недопустимість халатного ставлення до розселення та організації відновлення українських військовослужбовців, розміщення їх у неприпустимих умовах для проживання.

Залиште коментар