Керівництво міста Черкаси та області радилося щодо коронавірусу

Керівництво міста Черкаси та області радилося щодо коронавірусу

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко взяв участь у спільній нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Романа Боднара. На ній обговорили питання, пов’язані з реалізацією рішень Уряду стосовно протидії поширенню коронавірусу.

Зокрема, міський голова поінформував присутніх щодо перебігу справ у Черкасах та готовність міської інфекційної лікарні в разі потреби приймати хворих.

Він нагадав, що депутатами міської ради були виділені кошти в розмірі 4,7 млн грн для придбання необхідного обладнання та ще 3 млн грн на доплату медикам, які безпосередньо працюватимуть у зоні ризику.

Обговорюючи проблему транспортних сполучень, Анатолій Бондаренко повідомив, що завтра, 18 березня, будуть продовжені перемовини з перевізниками та вирішуватиметься проблема спецрейсів, які здійснюватимуть підвезення працівників на підприємства. Зокрема, на ПАТ «АЗОТ».

Він додав, що на виконання рішення виконавчого комітету в місті закриті розважальні заклади, а галузь громадського харчування – працює в режимі доставки їжі.

Як наголосив голова ОДА, для того, аби не постраждав мікробізнес, необхідно розробити певні заходи щодо спрощення оплати за оренду.

Під час наради присутні заслухали керівників відповідних галузей та підприємств, які доповіли про готовність працювати в надзвичайних умовах. Адже не виключено, що в країні буде введено надзвичайний стан.

«Із завтрашнього дня ми починаємо ще більш посилену роботу, зокрема, за дотриманням ухвалених рішень виконавчого комітету. Для цього буде дана низка доручень міським контролюючим службам, насамперед, муніципальній інспекції. До всього, ми розмістимо в місті білборди з номерами «гарячих» ліній, за якими можна звертатися стосовно поточної ситуації», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Водночас, міський голова звернувся до представників Національної поліції України, аби вони посприяли виявленню порушників карантинного режиму в обласному центрі.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

1 коментар до цієї статті

  1. Оце рівень видання ГУБЕРНАТОР області(((((

    Відповіcти

Залиште коментар