Хід ремонту тепломагістралі – під особистим контролем мера Черкас (відео)

Хід ремонту тепломагістралі – під особистим контролем мера Черкас (відео)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні зранку побував за адресою вул.Смілянська,117. Тут саме за його дорученням з початку тижня почали будівництво нової тепломагістралі. Труба, яка пролягає у цьому місці, перебуває у незадовільному стані.

Нещодавно тут проводили зібрання мешканців будинку, на якому мер пообіцяв, що проблема буде вирішена найближчим часом.

Хід робіт особисто перевірив міський голова Анатолій Бондаренко. Нині тут відбувається будівництво траншеї під укладання труби. Вже вирито близько 50 метрів. Роботи тривають.

«У максимально стислі терміни ми постараємося зробити нову магістраль, щоб проблема, яка існувала десятки років, нарешті була вирішена раз і назавжди», – підкреслює міський голова.

Смілянська, 117 – декілька днів тому тут відбулось зібрання мешканців з питань опалення. Магістральна труба, яка проходить через ці будинки, була у непридатному для експлуатації стані. Як і обіцяв, з понеділка ми розпочали будівництво нової магістралі: прибрані зелені насадження, що заважали проведенню робіт, розпочато будівництво траншеї. Намагатимемось завершити роботи у максимально стислий термін, щоб нарешті вирішити проблему, що існувала десятки років.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Середа, 27 листопада 2019 р.

Залиште коментар