Хостел для спортсменів відкриють у Черкасах

Хостел для спортсменів відкриють у Черкасах

Саме цей об’єкт сьогодні оглянув Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко в рамках робочого візиту на комунальне підприємство «МСК «Дніпро» (раніше «Центральний стадіон»). Нагадаємо, кімнати під тимчасове житло переобладнали на другому й третьому поверхах адміністративної будівлі (вул. Смілянська, 78).

Оселитися у цьому хостелі зможе до 57 осіб. Тут є все найнеобхідніше для комфортного перебування спортсменів.

Раніше в адміністративній будівлі стадіону розміщувалися офіси кількох місцевих спортивних команд. Після рішення відкрити хостел – тут провели перепланування приміщень, капітально відремонтували їх та облаштували необхідними меблями. Кошти для реконструкції та закупівлі меблів спрямували з міського бюджету.

– Ми продовжуємо працювати над поліпшенням спортивної інфраструктури в місті та створювати комфортні умови як для тренувань, так і загалом перебування спортсменів у нас, – прокоментував міський голова. – У цьому хостелі житимуть команди, які приїжджатимуть до нас на навчально-тренувальні збори або ж на змагання.

Також Анатолій Бондаренко наголосив, що впродовж останніх років у чотири рази зросла фінансова підтримка фізичної культури й спорту. За його словами, у 2016 році на галузь було спрямовано 16 мільйонів, тоді як у нинішньому, 2020 році, ця цифра зросла до 70 мільйонів.

Залиште коментар