“Хто дівчину наряджає, той з нею і гуляє”, – депутат розповів романтичну історію

“Хто дівчину наряджає, той з нею і гуляє”, – депутат розповів романтичну історію

“Хто дівчину наряджає, той з нею і гуляє”. Притчу під такою назвою опублікував на своїй сторінці у фейсбук депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Присвячена романтична історія мікрорайону Митниця, яким вже кілька років опікується депутат.

Публікуємо текст притчі повністю:

«Хто дівчину наряджає, той з нею і гуляє!»
Жила собі колись давно нещасна дівчина. Звали її Митниця. Ніхто не звертав на неї уваги, не прагнув завоювати її серце. Корила себе Митниця, що вона нікому не цікава. Чула звідусіль: «Ти не вродлива, не перспективна зовсім! Немає сенсу на тебе сили витрачати». «І справді, – думала вона, – я ж нині гола, боса й непричесана! Кому така дівка потрібна? Сама негарна та ще й і без приданого…»
Найгірше те, що навіть, коли хтось і хотів залицятися до Митниці, то головною перешкодою на шляху до дівчини були дороги. Розтрощена вулиця Героїв Дніпра відлякувала всіх кавалерів. Були, звичайно, сміливці, які з великими труднощами діставалися до юнки. Але їх відразу очікувала вже нова проблема: не було, де й прогулятися, погомоніти під зорями. Бо всі парки та сквери теж знаходилися у занедбаному стані. Навіть якщо «глянути на перспективу», то в районі Митниці і зрощених у любові дітей не було куди віддати: усі дитячі садочки та школи потребували термінового капітального ремонту.
Загалом, довго Митниця, як та принцеса в башті, чекала на свого чесного і сміливого хлопця.
І такий хлопець прийшов і пообіцяв Митниці, що він зробить все, що в його силах, аби вона засяяла, стала, модною, сучасною, кращою.
З того часу настала «золота доба» для Митниці. Кожного дня хлопець підтверджував свою любов до дівчини. Відремонтував нарешті головну вулицю, облаштував сквери та парки, реалізував сучасний ремонт у школах та дитячих садочках, створив нові спортивні майданчики. Митниця стала щасливою!
Коли ж дівчина стала першою красунею у місті, на неї почали звертати увагу колишні кавалери-боягузи. Ті, хто раніше вважав, що з Митниці не буде нічого путнього, вони боялися відповідальності, не хотіли витрачати на неї часу і сил. А тепер всі звертають на неї увагу. Не дають проходу Митниці, вибачаються…
Але Митниця – дівчина мудра, як на свій молодий вік. Прекрасна Митниця відповіла: «Усім легко прийти на «готове», а ви спробували б почати все з нуля… Я тоді нікому не була потрібна, крім однієї людини. То ж знайте: хто дівчину наряджав, той з нею і гулятиме!».

Залиште коментар