Кілька черкаських вулиць стануть тимчасово непроїзними

Кілька черкаських вулиць стануть тимчасово непроїзними

Рух кількома вулицями Черкас буде тимчасово перекрито. Відповідні рішення ухвалив 28 серпня Черкаський міськвиконком, повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Так, було вирішено тимчасово заборонити рух транспортних засобів вулицею Героїв Холодного Яру між вул. Чигиринською та просп. Хіміків з 27 вересня 2018 до 27 грудня 2018 року. Тут будуть проводитися будівельні роботи ПП «Черкаси-Інтерстрой».

Також тимчасово заборонять рух транспортних засобів вулицею Остафія Дашковича між бульв. Шевченка та вул. Хрещатик 31 серпня 2018 року з 10.00 год. до 16.00 год., на час проведення ремонтних робіт. Тут проводитимуть облаштування фасаду будівлі за адресою вул. Остафія Дашковича, 26.

Буде перекрито рух вулицею Новопречистенською між вул. Надпільною та вул. Благовісною з 28 серпня до 10 вересня 2018 року, на час проведення робіт з прокладання зовнішньої мережі теплопостачання до об’єкту «Будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями» по вул. Новопречистенській, 55.

Також виконавчий комітет ухвалив рішення тимчасово заборонити рух транспортних засобів бульваром Шевченка між вул. Припортовою та вул. Різдвяною. З 30 серпня до 30 вересня тут проводитимуть поетапне укладання верхнього шару щебенево-мастильного асфальтобетону. Зауважимо, що рух транспорту буде заборонено не цілодобово, а лише на час укладання асфальтобетонного покриття. Про те, коли і який саме відрізок дороги перекриватимуть, буде повідомлено окремо.

Залиште коментар