Колектив черкаського дитсадочку №91 міські владці привітали із 30-річчям закладу

Колектив черкаського дитсадочку №91 міські владці привітали із 30-річчям закладу

30 років тому відкрив свої двері для дітлахів садочок №91 у Черкасах. З цієї нагоди у навчальному закладі відбулися урочистості.

На них, аби привітати педагогів, завітали заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, депутат Черкаської міської ради від цього округу Юрій Тренкін, директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

“Розвиток дошкільної освіти є пріоритетом для команди міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. І це не порожні слова. За останні роки на ремонти і покращення матеріально-технічної бази садочку “Кобзарик” з міського бюджету було виділено більше 4 млн грн. На цей рік у бюджеті закладено 1,7 млн грн. Будемо працювати і надалі, щоб черкаські дітки росли і виховувалися у гідних умовах”, – зазначив Ігор Волошин.

Директор закладу Алла Бугайова, яка вже 12 років очолює садочок, зазначає, що в останні роки підтримка з боку міської влади особливо відчутна. Був відремонтований басейн, утеплений фасад, замінені вікна та відремонтовані групові осередки.

“Дозвольте привітати вас з таким чудовим святом – ювілеєм закладу. Саме у дитячому садочку закладається фундамент майбутньої особистості. Тому хочу вам подякувати за самовіддану працю. Зі свого боку обіцяю підтримувати ваш заклад і надалі”, – зазначив депутат-«батьківщинівець» Юрій Тренкін, який опікується округом, на якому працює садочок.

Найкращих працівників садочку нагородили подяками міського голови і грамотами освітнього департаменту.

Залиште коментар