Колосальну суму грошей для перинатального центру зібрав “Summer Challenge” в Черкасах

Колосальну суму грошей для перинатального центру зібрав “Summer Challenge” в Черкасах

Підсумовуючи зроблене, організатори масштабного фестивалю “Summer Challenge”, який відбувся в Черкасах вже втретє, з гордістю констатують — подія точно не має аналогів в жодному місті України. Про це ынформуэ “Економіка сьогодення“.

Засновник фестивалю – директор компанії  “KasyaNova event” Ольга Касьянова розповіла, що насправді вичерпний аналіз “Summer Challenge” буде зроблено за кілька місяців. Проте, він  дійсно справив колосальне враження як на самих учасників, так і на організаторів і тих, хто надавав йому волонтерську допомогу.

— 450 осіб були дотичні до фестивалю в якості волонтерів та партнерів, які працювали на самих різних локаціях. Перерахувати всіх важко, але ми безмежно вдячні кожному з них, — підкреслила Ольга Касьянова.  — Головне — “Summer Challenge” спромігся зібрати колосальну суму грошей для Черкаського обласного перинатального центру — а це понад 95 тис. гривень.

Не менш вражаючим видався цього року екстремальний забіг, який зібрав 320 осіб, серед яких 33 бізнес-команди та 17 дитячих команд. Участь у цьому заході взяли ветерани АТО, в тому числі відомий  “азовець”  Олег Толмачов.

Один із засновників фестивалю  “Summer Challenge”, виконавчий директор  “KasyaNova event” та керівник клубу науки  “Кварк”  Максим Сергієнко поділився враженням, що особисто сам не очікував такої зацікавленості, яка надала нечуваної досі масштабності заходу.

— Проте за півтора місяці, як подія мала розпочатись, було зібрано 15 великих дерев ’яних конструкцій. А загалом сконструювали 28 штучних перепон, які також протягом певного часу збирались на черкаському ДОЦі, — розповів Максим. — До речі, сам з цікавості вирішив  подолати побудовану трасу напередодні фесту, аби протестувати її на безпечність та комфортність для учасників. Причому спеціально не тренувався задля цього.  Таким чином з’ясував, що траса не є простою та потребуватиме справжнього бійцівського духу для спортсменів.

Безпосередньо учасник забігу “Х-Challange” та представник команди патрульної поліції Дмитро Семенченко додав, що його команда — підрозділ ТОР, окрім участі безпосередньо допомагала в формуванні локацій в вільний від служби час. Також патрульна поліція забезпечувала безпеку цього заходу. На жаль, цього року ми не потрапили в число переможців, що досить серйозно мотивує посилити тренування та обов ’язково перемогти вже наступного року.

Залиште коментар