Коли в Черкасах завершується опалювальний сезон

Опалювальний сезон у Черкасах завершується. Виконавчий комітет ухвалив відповідне рішення. Батереї у оселях містян не грітимуть вже із 1 квітня. 
Керівники міста констатують: опалювальний сезон цьогоріч пройшов без проблем.
«До цього сезону ми готувалися дуже ретельно, адже прогнозувалося, що він може бути важким через російську агресію. Були вчасно і якісно проведені гідравлічні випробування, підготовлені усі центральні теплові пункти. 33 будинки, у яких без електроенергії не працює система опалення, були оснащені генераторами (слава Богу, вони не знадобилися). Підготовка дала свої результати», – коментує в.о.директора департаменту житлово-комунального господарства Андрій Наумчук.
Тож опалювальний сезон у Черкасах вдалося пройти успішно.
«Дякую усім причетним. Теплопостачальні організації: «Черкаситеплокомуненерго» і Черкаська ТЕЦ спрацювали дуже добре. Кількість аварій була незначною, і вони вчасно усувалися. І це незважаючи на брак кадрів: багато працівників, які обслуговують тепломережі, були мобілізовані до лав ЗСУ. Сподіваюся, що й у наступному опалювальному сезоні комунальники покажуть гарні результати», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.
Підготовку до наступного опалювального сезону комунальники розпочнуть із середини травня.

 

Залиште коментар