Коли завершать ремонт черкаського драмтеатру, розповіли в ОДА

Коли завершать ремонт черкаського драмтеатру, розповіли в ОДА

10 грудня планують завершити будівельні роботи з реконструкції першої черги Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка, а також планують провести роботи з благоустрою території.

Про це кореспонденту Zmi.ck.ua розповів начальник служби замовника та будівництва департаменту містобудування та архітектури Черкаської ОДА Денис Сердюк.

Нагадаємо, пожежа театру сталася 1 липня 2015 року, під час якої було зруйновано вестибюль театру, глядацьку залу, більшу частину покрівлі приміщення, звукопідсилюючу та освітлювальну систему зали. Загальна вартість реконструкції, яка складається із двох черг, сягає понад 150 мільйонів гривень.

“Ми наголошуємо на необхідності введення в експлуатацію так званої першої черги. Друга черга в основному включатиме сценічне обладнання. Нині ж робітники виконують підготовчі роботи біля будівлі під благоустрій, в основному залі ведуться ремонтні роботи стелі, готують залу під укладання ковроліну і встановлення сидінь. За рахунок економії коштів та спільно з творчим колективом підібрали велику штору на сцену. З першої черги залишилось облаштувати так звану концертну яму. Загалом озвучена дата, щоб 10 грудня хоча б фізично завершити роботи з першої черги реконструкції”,- розповів чиновник.

Також наголошує, що основним питанням, яке підіймали, була безпека та інклюзивність. “В цій частині вносились зміни до проекту, щоб люди з вадами, на візках могли без перешкод заїхати в зал”,- зазначив Денис Сердюк.

Очікує область і допомоги від міського бюджету на облаштування території театру. Так, за словами чиновника, був направлений лист до міського голови Черкас з проханням виділити 8 млн. грн. на ці потреби.

“Щоб у більш прийнятному вигляді ввести в експлуатацію споруду першої черги, має бути і облаштування території. А на це у проекті не передбачались кошти. Тому була проведена зустріч з очільником ОДА Ігорем Шевченком під час якої міський голова Анатолій Бондаренко пообіцяв за рахунок субвенції передати 8 млн. грн. на проведення робіт з благоустрою – зовнішнє освітлення, облаштування плитки та встановлення малих архітектурних форм. До кінця поточного року ми хочемо виконати цей благоустрій”,- розповів посадовець.

Залиште коментар