Колишній головний податківець Черкащини претендує на високу посаду в міністерстві

Колишній головний податківець Черкащини претендує на високу посаду в міністерстві

Олексій Любченко претендує на посаду заступника міністра фінансів. Про це свідчить декларація кандидата на посаду, які він подав, пише сайт 18000.

Згідно з декларацією, Любченко зареєстрований у Черкасах, але фактично проживає в Києві. Його родина має квартири у Смілі та в Черкасах.

Раніше ЗМІ повідомляли, ніби міністр фінансів Сергій Марченко просуває Любченка на посаду голови Державної податкової служби.

Олексій Любченко з 1999 по 2003 роки працював першим заступником голови податкової адміністрації в Кіровоградській області, а з 2003 по 2005 роки очолював податкову адміністрацію Черкаської області. У 2005 році пішов з податкової і працював заступником голови Кіровоградської ОДА. Любченко в податкові органи повернувся в 2009 році і став заступником голови Державної податкової адміністрації України. Він залишався на цій посаді і після перемоги Віктора Януковича до 2011 року.

Із грудня 2012-го по листопад 2014 року Любченко був помічником на платній основі народного депутата самовисуванця від Черкаської області та колишнього податківця Віктора Тимошенка.

У 2015 році Олексій Любченко намагався очолити Державну фіскальну службу, але безуспішно.

Із 2015 року і по сьогодні Олексій Любченко – перший віце-президент в ПАТ “Украгрохімхолдинг”.

Залиште коментар