Команда «Батьківщини» продовжує надавати допомогу лікарням Черкащини

Команда «Батьківщини» продовжує надавати допомогу лікарням Черкащини

Цього разу медичний вантаж, який прибув у регіон за сприяння народного депутата України, першого заступника комітету з питань здоров’я нації у Верховній Раді України Валерія Дубіля та за підтримки міжнародних партнерів, черкаські «батьківщинівці» передали в Уманську, Христинівську, Жашківську та Маньківську багатопрофільні лікарні.

Про це інформує пресслужба обласної парторганізації.

Від благодійників у медичні установи передали одноразові халати, бахіли та шапочки, медичні стерильні та нестерильні рукавички, перев”язувальні матеріали для надання невідкладної хірургічної допомоги, візки для людей із обмеженими можливостями, вітаміни тощо.

«Дуже вдячні за надану допомогу. Всі вироби медичного призначення необхідні для надання медичної допомоги закладом. Уже видали кілька візочків у користування пораненим, які знаходяться у нас на лікуванні», – розповів директор КНП «Жашківська багатопрофільна лікарня» Юрій Левченко.

Голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін поінформував, що команда «Батьківщини» продовжує підтримувати медичні установи Черкащини.

«Дякуємо однопартійцям, народному депутату Валерію Дубілю, закордонним партнерам за підтримку місцевих лікарень у такий непростий час», – сказав Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар