Команда Городищенського економічного ліцею посіла І місце в чемпіонаті Minecraft

Команда Городищенського економічного ліцею посіла І місце в чемпіонаті Minecraft

Днями в офісі корпорації «Майкрософт Україна» відбулося нагородження фіналістів Першого Всеукраїнського командного чемпіонату з Minecraft: Education Edition, в якому взяли участь близько 120 команд. 1 місце та титул Чемпіона отримала команда «STEM PEOPLE» Городищенського економічного ліцею під керівництвом тренера Софії Сотникової. Ліцей представляли учні 8-10 класів: Чубок Андрій, Харенко Віталій, Трубіцин Дмитро, Чернуха Володимир, Забожко Артем.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

 

Завданням команди на Чемпіонаті було побудувати «розумне» місто з використанням сучасних технологій Minecraft. Під час виконання проекту ліцеїсти продемонстрували злагоджену роботу в команді, креативність, вміння активізувати знання з різних предметів: фізика (альтернативні джерела енергії), математика (розрахунок та проектування моделі міста), екологія (роздільне сміття, його переробка), біологія (теплиці, гідропоніка), художня культура (архітектурні стилі), інформатика (обробка даних, електронні системи) тощо.

Спонсори чемпіонату – компанія Acer Україна – подарували команді пристрій для освіти TravelMate 118. Учасники команди отримали сувеніри від компанії Майкрософт Україна та cертифікат, який вручив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Також команда «STEM PEOPLE» зустрілася з ТОП-менеджментом компанії Майкрософт Україна, координатором освітніх програм Microsoft Єлизаветою Вовченко та директором сектору продаж, які відповіли на запитання ліцеїстів відносно працевлаштування в компанію та ринку попиту на спеціалістів ІТ галузі.

Залиште коментар