Команда поліції охорони Черкащини посіла 1 місце у Чемпіонаті ЧОО ФСТ «Динамо» України з тенісу настільного

Команда поліції охорони Черкащини посіла 1 місце у Чемпіонаті ЧОО ФСТ «Динамо» України з тенісу настільного. Змагання відбулося 19 березня за програмою 67-ї Спартакіади серед КФК зі службово-прикладних та масових видів спорту серед правоохоронних органів та відомств області.

У турнірі взяли участь 32 гравці з 8 команд Черкаської області – Головного управління Національної поліції, Управління поліції охорони, Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, Управління Державної служби України з НС, Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Управління Служби судової охорони, Управління Служби Безпеки України та Державної фіскальної служби.

Учасники змагання показали високий рівень підготовки. В результаті напруженої гри командну першість здобула команда Управління поліції охорони. Грамоту переможцям вручив перший заступник Голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин.

— Проведення таких змагань є постійним стимулом до вдосконалення, підвищення професійної майстерності, адже найкваліфікованіші учасники не можуть продемонструвати свої кращі якості в повсякденному житті. Крім того, захід спрямований на популяризацію настільного тенісу, налагодження дружніх зв’язків та розвиток здорового способу життя, — зазначив працівник поліції охорони Сергій Торгало. Він здобув 3 місце в особистому заліку.