Корпорація «Богдан Моторс» презентувала Черкасам свої можливості із виготовлення тролейбусів

Корпорація «Богдан Моторс» презентувала Черкасам свої можливості із виготовлення тролейбусів

17 травня міський голова Анатолій Бондаренко провів зустріч із представниками компанії «Богдан Моторс» – директором луцького автоскладального заводу Дмитром Писаним та черкаського Олександром Шевелем. Мова йшла про оновлення рухомого складу тролейбусного парку Черкас та про їхній досвід участі в проектах із модернізації громадського транспорту, які фінансуються коштом Європейського банку реконструкції та розвитку або ж Європейським інвестиційним банком.

За словами Дмитра Писаного, компанія «Богдан Моторс» виготовляє тролейбуси із 2007 року. Транспорт їхнього виробництва курсує в Києві (101 од.), Харкові (77 од.), Кременчуці (41 од.), Хмельницькому (41 од.), Сумах (21 од.) та в Луцьку (10). Вісім тролейбусів цього бренду перевозить пасажирів у Черкасах.

– Ми виготовляємо якісний продукт із автономним ходом та з технічними характеристиками, які дозволяють найбільш економічно експлуатувати його на лінії. Ми б могли, в разі замовлення, виготовляти до лести тисяч тролейбусів у рік, – говорить Дмитро Писаний. – Уже четвертий рік ми співпрацюємо з українськими містами та змагаємось у тендерах, які фінансуються коштом Європейського банку реконструкції та розвитку або ж Європейським інвестиційним банком.

Анатолій Бондаренко наголосив, що оновлення рухомого складу комунального громадського транспорту – одне із пріоритетних завдань міської влади. Наразі фахівці мерії вивчають різні варіанти для втілення цих намірів у життя.

– Ми готові розглянути всі варіанти, для нас головне – прозорі умови та комфорт для пасажирів, – прокоментував міський голова.

Про це інформують у Черкаській міській раді

Залиште коментар