Корсунський млин найближчим часом не відновлять

Корсунський млин найближчим часом не відновлять

Будівництво реабілітаційного центру в селі Корсунці Тальнівського району знову під загрозою. Сільська рада не збирається видавати підприємцю Сергію Кухарському право власності на землю. Таким чином ігноруються рішення судів.

“Я виграв усі суди за приміщення старовинного млина”, – каже Сергій Кухарський.

“Зокрема й апеляційний. Рішення на мою користь має вступити в законну силу. Сільська рада зобов’язана видати мені право власності на землю. Всі правовстановлюючі документи в мене є. Хочу віддати млин інвесторам під будівництво реабілітаційного центру. Місце там чудове. Однак сільська голова Ірина Хижняк шукає різні зачіпки, аби мені відмовити. Останньою є нібито подана опонентами касаційна скарга до вищого спеціалізованого суду в Києві. Він може тягтися роками. Але рішення апеляційного суду треба виконувати вже зараз. Так велить закон”.

Сільський голова Корсунки Ірина Хижняк чекає остаточного вирішення проблеми в судах.

“Не встиг Кухарський виграти апеляційний суд, як відразу принесли повідомлення про касацію цього рішення. Окрім того у вищому господарському суді оскаржують його право власності на споруду. Я дочекаюся остаточних висновків судів, а тоді вчиню за законом”.

Нагадаємо, що Корсунський млин збудували поміщики Журавські ще в 1845 році.

Залиште коментар