«Кожна жінка — богиня»: у Черкасах презентували арт-проєкт «Венера»

Черкаський художній музей презентує арт-проєкт заслуженого художника України Максима Гладька — «Венера». Про це повідомляють на сторінці музею.

Венера — давньоримська богиня любові, краси, бажання, сексу, материнства, весни, садів, процвітання і перемоги.

Відомо, що давньогрецьке мистецтво було синтезуючим, скульптори того часу об’єднували у роботі декілька образів, форм, створюючи узагальнений ідеальний образ. Максим Гладько навпаки вирішив розділити його, де кожна жінка може відчути себе невід’ємною частиною зібраного образу.

Як виявилося Венера, яка створена понад 200 тисяч років тому назад, за пропорціями така ж, як форми сучасних жінок. Максим Гладько вирішив дослідити жіночі образи: так з’явилася серія робіт: 12 зображень жіночої статури в образі мармурової статуї — Венери Таврійської.

Ідея проєкту — кожна жінка — богиня краси! Даний проєкт має позитивне і психологічне навантаження, оскільки показує еволюцію уявлень про жіночу красу та тіло в мистецтві, а також підкреслює імператив бодіпозитиву та прийняття різноманітності тіл. Кожна робота становить собою унікальне направлення на тему краси та її відображення у європейській культурі.

Про Автора: Максим Володимирович Гладько, Заслужений художник України, Член Національної спілки художників України.

Народився 18 січня 1963 року у місті Пенза. З 1987-го року живе і працює в Черкасах.Викладач рисунка у Черкаському державному бізнес-коледжі. Відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «За сприяння війську». Роботи зберігаються у музеях Черкаської області, приватних колекціях України та світу.

Залиште коментар