Кожному медпрацівнику Черкас хочуть доплачувати по тисячі гривень

Кожному медпрацівнику Черкас хочуть доплачувати по тисячі гривень

Програму місцевих стимулів для медичних працівників міста на 2020 рік затвердив Черкаськкий міськвиконком.

Як пояснив директор медичного департаменту Олег Стадник, ця програма передбачає доплату по 1 тис гривень для 2,5 тисяч медичних працівників Черкас. Для цього, за попередніми підрахунками, у бюджеті потрібно передбачити 38 млн грн.

“Це робиться для того, щоб зупинити масовий виїзд медичних працівників за кордон, щоб вони залишалися у місті”, – пояснив головний медик міста.

Із цією доплатою середня зарплата медиків у Черкасах зросте із 5,9 тис.грн до 6,9 тис.грн.

«Важливість роботи медичних працівників Черкас важко переоцінити. Проте рівень їхніх зарплат, на жаль, бажає бути кращим. Сподіваюся, що цю програму підтримають депутати на сесії, і відповідні кошти будуть виділені. Це дасть можливість хоч трішки фінансово підтримати наших лікарів», – зазначив заступник міського голови Черкас, куратор медичної галузі Ігор Волошин.

Нагадаємо, розробити таку програму медичному департаменту доручили на засіданні  бюджетної комісії, яку очолює “батьківщинівець” Юрій Тренкін. Відповідну пропозицію тоді висловив голова фракції “Батьківщина” Роман Діскант, і вона була підтримана іншими членами комісії.

Залиште коментар