Краєзнавчий музей запрошує відзначити День археолога

Краєзнавчий музей запрошує відзначити День археолога

До всесвітнього Дня археолога Черкаський обласний краєзнавчий музей проводить ряд заходів, на які запрошує містян та гостей Черкас.

Про це йдеться на сторінці закладу в ФБ.

Авторська екскурсія “Скарби нашого краю”: розповідь про загадкові предмети давніх епох; магічне мистецтво Трипілля, тріумф та прокляття скіфів, амазонок з «Хрещатик-Сіті» та ін.

Авторська інтерактивна екскурсія від завідувачки відділом археології Сиволап Лариси Григорівни.

Після екскурсії можна попрацювати з стародавніми кам’яними знаряддями.Також на відвідувачів чекають археологічні ігри та вікторина.


Майстер-клас з ліплення трипільських зооморфних статуеток.

Свого часу трипільці створили у нашому краї практично ідеальне суспільство, кожне нове покоління будувало наступне коло ошатних будинків на поселеннях з круговим плануванням, дружно працювали на благо і процвітання спільноти. Їх майже цивілізацію можна назвати глиняною, бо з цього матеріалу робилося майже все – від будинків до дитячих іграшок і домашніх вівтарів. У кожному домі був свій вівтар, на який виставлялися улюблені образи і предмети у символічному та схематичному глиняному втіленні. Вівтар був куточком сімейного затишку, улюбленим місцем у домі, де можна було відпочити від турбот та помріяти про майбутнє. Зазвичай трипільці виставляли тут глиняні символи предметів, які уособлювали сімейне щастя та благополуччя: скульптурки тварин, посудинок, хлібин тощо. 


Наш майстер-клас запрошує відродити забуту трипільську традицію та виліпити з глини скульптурки предметів для свого власний вівтаря щастя та благополуччя. Матеріалом слугуватиме спеціально підготовлена глина із старовинної гончарної копанки у Чигиринському районі.
Група 15 осіб. 


Вартість – дорослі – 30 грн, діти – 20 грн.
Попередній запис по телефону 0970983676
Майстер-клас “Як вижити у кам’яному віці!”
Під час майстер-класу ви ніби перенесетесь у кам’яний вік, почуєте музику, яку чули неандертальці, спробуєте працювати кам’яними знаряддями праці. Також візьмете участь у вікторині та археологічних іграх. 


Вартість: дорослі – 30 грн., діти – 20 грн.
Попередній запис по телефону. 0970983676

Залиште коментар