Кривавий протест: у`вязнені в черкаській колонії порізали собі вени

У черкаській виправній колонії №62 Управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області 13 засуджених порізали собі вени на руках, повідомляє “УНІАН”.

Надзвичайна пригода сталася у вівторок, 28 травня, повідомляють “Вести”, посилаючись на власне джерело у МВС. “Інформація про подію надійшла до поліції Черкас о 02:20. Ув’язнені порізали вени на знак протесту проти незадовільних умов утримання”, – розповіло джерело.

За його словами, постраждалим була надана медична допомога без госпіталізації. У колонії проводиться перевірка. До речі, 28 квітня у цій колонії відбувався бунт, після чого в установі було введено режим особливих умов.

Так, 28 квітня під час проведення вечірньої повірки засуджених близько 30 з них напали й завдали працівникам установи тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Один з постраждалих працівників колонії був госпіталізований до лікарні у тяжкому стані. На період введення режиму особливих умов тимчасово скасовувалися побачення.

Крім того, в установі проведено загальний обшук із залученням додаткових сил та засобів інших установ виконання покарання. За результатами проведення обшуку в ув’язнених були вилучені заборонені предмети.

 

Залиште коментар