Кухарчук подякував за підтримку та покликав на Майдан

Кухарчук подякував за підтримку та покликав на Майдан

Керівник черкаського Нацкорпусу Дмитро Кухарчук у своєму “Фейсбуці” прокоментував останні події в Україні та покликав усіх патріотів на Майдан. Нині Дмитро Кухарчук за рішенням суду перебуває під домашнім арештом.

“Так. Нарешті мене розблокували. Хочу подякувати всім, хто підтримував мене, моїй родині, побратимам, друзям , міським, обласним і народним депутатам і всій країні, яка сьогодні молиться за перемогу сил добра у боротьбі проти темряви.

Вже сьогодні вся Україна знову збирається на Майдані. Знову задати питання тому, хто очолив корупцію в Україні.

Задати питання тому, хто прийшов до влади на крові наших побратимів і продовжує набивати кишені … на крові наших побратимів.

В наш дім прийшла біда. Ім‘я цієї біди – Петро Олексійович і його команда.

Вчора цей виродок вперше поїхав в мій рідний полк. Зустріли його не радісно. Після запитання чому Свинарчуки і досі ходять по вулиці, а Кухарчук сидить на домашньому арешті, він почав кричати і заставив журналістів вимкнути камери.

Кожен патріот, який сьогодні не на фронті – завтра забов’язаний бути на Майдані. Тому що тільки єдність у боротьбі за свободу породжує національну еліту.

Сьогодні її немає, але ми маємо взяти на себе обов‘язок на цю роль.

P.S. Окремий привіт «порохоботам», які називають мене рукою кремля, лягавим, що чергують цілодобово в мене під під‘їздом і конторі, що вигадує провокації. Я вас всіх пам‘ятаю”, – написав Кухарчук.

Нагадаємо,16 березня о 12.00 у Києві на Майдані Незалежності відбудеться всеукраїнський масштабний протест проти корупціонерів, які грабують армію, заробляючи гроші на крові наших захисників.

1 коментар до цієї статті

  1. Розбір фальсифікацій розстрілів на Майдані: http://ivan-katchanovski.blogspot.com/

    Відповіcти

Залиште коментар