Кухарі проекту «Допоможи ближньому» почали випікати хліб для безкоштовних обідів

Кухарі проекту «Допоможи ближньому» почали випікати хліб для безкоштовних обідів

Більше 750 обідів розвезли учора нужденним волонтери черкаського благодійного фонду «Допоможи ближньому». З початку карантину втілювати проект із забезпечення гарячими обідами тих, хто цього потребує, допомагають черкаські підприємці, волонтери та небайдужі черкащани.

«Ми безмежно вдячні усім, хто підтримує добру справу та допомагає продуктами харчування, розвезенням обідів та людям, які допомагають благодійними внесками. Кількість обідів щодня зростає. Наша мета – надавати таку підтримку тим, хто цього потребує, до кінця карантинних заходів», – розповів один з ініціаторів проєкту, депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін.

«Важкі часи виявляють справжню суть кожного – як окремо взятої особистості, так і громади в цілому. Вдячна долі, що познайомила мене з усіма, хто допомагає людям. Я вже ніколи не повірю, що в Черкасах живуть байдужі люди. Добрих, чуйних і самовідданих більше!», – зазначає кураторка проекту Лідія Дмитренко.
Відучора досвідчені кухарі, які на базі їдальні ЗОШ №3 щодня готують гарячі обіди, розпочали самостійно випікати хлібобулочні вироби для нужденних.
Крім того, волонтерами «Допоможи ближньому» було роздано ще і індивідуальні маски – як підопічним, так і просто перехожим.

Залиште коментар