Курсанти інституту пожежної безпеки вшанували пам’ять своїх випускників

Курсанти інституту пожежної безпеки вшанували пам’ять своїх випускників

Мітинг-реквієм відбувся сьогодні, 26 квітня, на території Черкаського інституту пожежної безпеки. Тут біля монументу Героям Чорнобиля вшанували тих, хто ціною власного життя 32 роки тому рятував наше майбутнє, та на знак пам’яті про них поклали квіти до меморіалу. Участь у заходах взяв заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

“Випускники нашого інституту одні з перших прийняли на себе удар радіаційного вибуху та проявили надзусилля для боротьби з вогняною стихією, – зауважив він. – Ми пишаємося їхньою мужністю, сміливістю та самовідданістю. Вони врятували від «мирного» атому не тільки Україну, а цілий світ. Ми ніколи не забудемо про цю жахливу сторінку в історії нашої держави”.
Ігор Володимирович підкреслив, що міська влада ніколи не залишається осторонь проблем чорнобильців та їхніх родин, зокрема, намагається сприяти їм у вирішенні різноманітних питань.
Нині в Черкасах проживає близько 3,3 тисяч осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Загалом понад 350 вогнеборців-випускників цього навчального закладу в різний час брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Двоє випускників Віктор Кібенко та Володимир Правик – загинули.
Службу в зоні ЧАЕС упродовж 12 років із 1986 по 1998 роки пройшли 409 співробітників пожежної охорони з області.

Залиште коментар