Курси шиття для дівчаток з малозабезпечених родин відкрила черкащанка

Курси шиття для дівчаток з малозабезпечених родин відкрила черкащанка

Черкащанка Василиса Скиба відкрила курси шиття для дівчаток із малозабезпечених родин. За її словами, відвідувати їх можуть діти від 10 до 15 років. Навчання безкоштовне, повідомляє UA:Черкаси.

У Василиси Скиби сьогодні на занятті одна учениця. Майстриня розповідає, курси лише стартували і, поки що, їх відвідує дві дівчинки. Василиса говорить, план занять вона розробила, але у роботі прислухається до побажань учениць.
«Буває, дівчаток питаємо, що вони хотіли б зробити, ми їхні думки записуємо і у майбутньому будемо створювати те, що вони захочуть. Їх цікавлять сумочки з поні, всякі модні штучки сучасні».

Дівчина працює у приватній творчій студії і говорить, що має змогу завдяки доброчинникам забезпечити дівчат під час навчання необхідними матеріалами.
«Всі матеріали і прилади праці – це все наше. Є добрі люди, які нам на багато дали тканинок і є можливість працювати».

Анастасія Коротушенко розповідає: про курси дізналася від вчительки трудового навчання. Одразу зацікавилась.
«Я з 5 років люблю шити, дуже люблю робити всякі виробки. Ми зробили тут прихватку на кухню, зробили корзинку».

Мама дівчинки Анна Домерецька говорить, що обговорює з донькою кожне заняття і Насті курси подобаються.
«В житті воно пригодиться і дівчата ростуть, десь щось зашить, підшить, і без цього ніяк. Вони мені розказує, все показує, як пошила, як викроїла, все до дрібниць розказує».

Василиса додає, заняття відбуваються щовівторка та щоп’ятниці і покликані навчити дівчаток дбати про себе.
«Я просто виросла у такій сім’ї, де у мене було бажання, але не було можливості. І створення своїх дитячих мрій, те, що мені хотілося, і створити це у цих діток».

Залиште коментар