Квітковий павільйон біля драмтеатру демонтують завтра до 9 ранку, – В. Косяк

Квітковий павільйон біля драмтеатру демонтують завтра до 9 ранку, – В. Косяк

Станом на 2018 рік демонтовано 12 тимчасових споруд. Наразі обстежено всю територію міста на предмет наявності незаконних ТС. Про це повідомив під час звіту на засіданні виконкому начальник управління інспектування Черкаської міської ради Віталій Косяк.

Про це пише “Вичерпно”.

“Останній демонтаж показав, що це досить тривалий процес. Завтра на 9 ранку ми маємо завершити демонтаж тимчасових споруд біля драмтеатру”, — відзначив Віталій Косяк.

Нагадуємо, що 12 червня перед драмтеатром намагалися демонтувати квіткові кіоски, та вдалося прибрати лише один.

“Я прошу центральну частину міста прибрати та забезпечити там знесення тимчасових споруд, вони там всі незаконні”, — додав заступник міського голови Ігор Коломоєць.

Віталій Косяк зауважив, що він має рішення виконавчого комітету, яке буде виконувати.

“Добре, що вже є підрядники, які беруть на себе цю відповідальність, оскільки ви бачите, який там чиниться супротив. Я просив поліцію, щоб вони перевіряли людей як у випадку з демонтажем квіткових павільйонів, які зачиняються всередині. На яких підставах ці люди там знаходяться?” — сказав пан Косяк.

Він переконаний, що найближчим часом управління інспектування наведе порядок в місті з незаконними ТС.

” Коли ми побачимо проекти рішення на демонтаж?” — поцікавився міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За словами Віталія Косяка, це залежить ще й від наявності фінансування.

У свою чергу, секретар міськради Ярослав Нищик відзначив, коли управління інспектування візьметься за демонтаж, гроші будуть.

 

Наприкінці обговорення демонтажу ТС заступник міського голови Юрій Ботнарзапропонував підготувати низку проектів рішення про знесення ТС, а виконком за них проголосує. Але це має відбутися протягом декількох тижнів чи місяця.

“Давайте поставимо собі за мету до 31 липня демонтувати всі тимчасові споруди в центральній частині міста, і до 31 жовтня в усіх Черкасах”, — запропонував заступник міського голови Юрій Ботнар.

За цією пропозицією міський голова дав доручення.

Залиште коментар