Лісівники Черкащини відремонтують майже 40 кілометрів лісових доріг

Лісівники Черкащини відремонтують майже 40 кілометрів лісових доріг

Лісівники Черкащини працюють над поліпшенням лісової інфраструктури – не лише облаштовують рекреаційні пункти, а й щороку відновлюють та ремонтують лісові дороги.

Протягом цього року заплановано здійснити ремонт 28 кілометрів лісових доріг з ґрунтовим покриттям та 9,5 кілометрів з твердим покриттям. Наразі вже виконано 23% від запланованого.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Хороша лісова дорога – це запорука оперативності та економії пального. Завдяки “лісовим артеріям” підвищується продуктивність техніки і роботи лісгоспів в цілому. Відремонтовані дороги створюють зручні умови для оперативного реагування у випадках пожеж та незаконних рубок. Окрім лісогосподарського, зазвичай відновлені дороги мають ще й соціальне значення, адже сполучають місцеві села або ж скорочують шлях між ними.

Ремонт лісових доріг здійснюється у всіх лісгоспах Черкащини і буде завершений до кінця жовтня цього року. До слова, усі ремонти та роботи здійснюються за власні кошти лісогосподарств.

Довідково: минулоріч  держлісгоспи Черкащини відремонтували 27 кілометрів лісових доріг з ґрунтовим покриттям та 16,6 кілометрів з твердим покриттям.

Залиште коментар