Лісівники і пожежні провели спільні навчання на Черкащині

Лісівники і пожежні провели спільні навчання на Черкащині

У Собківському лісництві Уманського лісгоспу лісівники спільно з рятувальниками провели протипожежні навчання. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

На базі Собківського лісництва Уманського лісгоспу пройшли тактико-спеціальні протипожежні навчання. Спільно з працівниками 14-ї державної пожежно-рятувальної частини лісівники відпрацювали алгоритм дій у разі виявлення лісової пожежі.

На навчаннях були задіяні різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки й інвентарю лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій у випадку виникнення пожежі у лісі.

Крім того, згідно плану залучення сил та засобів гасіння пожежі, було відпрацьовано спільну взаємодію та порядок організації підрозділів, залучених до гасіння лісових пожеж.

Навчання показали хорошу готовність та якісну взаємодію підрозділів, які брали участь у навчаннях, до ліквідації лісових пожеж. Такі заходи проводяться щорічно, що дає змогу скоординувати спільні дії і в результаті зменшити збитки, завдані від лісових пожеж.

Залиште коментар