Маєток Лисака: заробив на дітях – побудував хороми

Маєток Лисака: заробив на дітях – побудував хороми

Олег Лисак, один з організаторів сумнівної акції під стінами Черкаської міської ради, неодноразово попадався громадським активістам на фактах продажу неповнолітнім тютюну і алкоголю в його незаконно встановлених кіосках. В Черкасах добре знають, де можна вільно дістати такі речі, не зважаючи на вікові обмеження. Вочевидь, труїти дітей і молодь – це настільки прибуткова справа, що навіть моральна сторона такої діяльності не є перепоною для підприємця Лисака.

Зароблені на дітях і підлітках гроші Лисак витрачає зі смаком і задоволенням: чого вартий лише розкішний будинок з басейном, де він проживає разом з родиною. Журналістам вдалось відшукати дороговартісне житло Лисака, розташоване в елітному районі Дахнівці на Золотоніській вулиці: на земельній ділянці площею 0,1 га, за цегляним парканом, в оточенні газонів і доріжок, стоїть аж цілих два двоповерхових будинки, з гаражем на дві автівки, мансардою та навіть критим басейном. Такий комплекс тягне на цілий маєток.

Басейн – це вишенька на торті солодкого життя Лисака. Щоб його побудувати, Лисак виніс паркан за межі своєї земельної ділянки, захопивши таким чином частину зеленої зони, що є власністю громади. Це свавільне самозахоплення землі добре видно за кадастровим планом. Прикметно, що сама земельна ділянка оформлена на матір Лисака. Ясна річ, що Світлана Василівна не побудувала ці розкішні будинки за свою мізерну пенсію. Просто синок вирішив таким чином чи то приховати нечисті прибутки, чи то позбутись загрози відповідальності за захоплення зеленої зони.

Управління інспектування Черкаської міської ради вже ініціює перевірку законності встановлення паркану за межами відведеної у власність матері Лисака земельної ділянки. Цілком імовірно, що в перспективі це може закінчитись знесенням незаконно встановленого паркану, задля повернення самовільно захопленої Лисаком землі у власність громади міста.

З фотографій добре видно, наскільки прибутковими є «активізм» Лисака та його підприємницька діяльність, що тримається на продажі тютюну і алкоголю неповнолітнім. Людина, яка на кожному перехресті кричить про «права чесних підприємців», сама живе і заробляє геть не чесно. Гроші, що коштують здоров’я дітей та підлітків, він витрачає на те, щоб побудувати собі маєток та вкрасти клапоть землі.

Активізм «чесного підприємця» виявився всього лише відмазкою звичайного бариги, який тільки і думає, на кому заробити, і що вкрасти – жодних принципів, лише бізнес.

Залиште коментар