“Маю досвід і знання, щоб бути результативним секретарем”, – Тренкін

“Маю досвід і знання, щоб бути результативним секретарем”, – Тренкін

Депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина”, який був депутатом як в минулій, так і в новій каденції, готовий обійняти посаду секретаря міської ради. Про це Тренкін заявив у інтервю виданню “dzvin.media“.

“У мене, звісно, є всі необхідні теоретичні і практичні знання, щоб на такій посаді працювати результативно. Маю 4 роки стажу на державній службі в Адміністрації президента, коли пройшов шлях від простого фахівця до керівника відділу, маю три вищі освіти – юридичну, економічну і управлінську. Захистив кандидатську дисертацію. Останню каденцію у Черкаській міській раді очолював одну із найскладніших комісій – бюджетну. В ній було найбільше депутатів, які часто мали протилежні думки, – наприклад, Радуцький, Згіблов, Романов, Лукирич. Але мені вдалося всіх об’єднати, знайти компроміси, і ми працювали конструктивно на благо черкаської громади. “Батьківщина” ж однозначно буде підтримувати Бондаренка у міській раді. А щодо очільника фракції – то ми одноголосно вирішили, що ним буде Роман Діскант, він має депутатський досвід і необхідний авторитет. В міській раді в нас буде 4 депутати”, – розповів Тренкін.

Що ж до кандидатур до складу виконкому та на очільників департаментів, то “Батьківщина” у цих питаннях буде покладатись на бачення міського голови.

“Бондаренко вже 5 років очолював Черкаси, в нього є своє бачення щодо кадрів, він уже склав оцінку і тим фахівцям, які працювали з ним ці 5 років. Переконаний, що кадрові зміни будуть, і серйозні, але це будуть, наголошу, рішення міського голови. “Батьківщина”, звісно, має достатньо кваліфікованих фахівців, наприклад, той же перший заступник міського голови Ігор Волошин. Але взагалі, переконаний, що штат Черкаської міської ради надто роздутий. Ми входимо в цифрову еру, коли паперовий документообіг відходить у минуле і його замінюють електронні технології, тому працівники міської ради мають відповідати новим стандартам. Утім, навколо міського голови має згуртуватись широка коаліція, і лише потім можуть висуватись якісь кандидатури на заступників чи членів виконкому. Вірю, що у цій міській раді саме Анатолій Бондаренко буде тією об’єднавчою силою, і бачу у всіх політичних силах депутатів, які готові будуть долучатись до цієї коаліції. Адже, наприклад, я можу не погоджуватись із позицією “Слуг народу” у Верховній Раді щодо продажу землі чи з Опозиційним блоком “За життя” щодо двох державних мов чи не визнання Росії агресором, але в Черкаській міській раді такі питання не вирішуються. Ми маємо приймати суто господарські рішення щодо життя нашої громади, і якщо є частина громади, яка за цих депутатів голосувала, – ми маємо рахуватись і з ними теж. До того ж, міська рада обновилась на 86%, у депутатів немає “напрацьованих” конфліктів між собою, тому переконаний, що Бондаренкові вдасться швидко сформувати дієву більшість. Бо ж усі йшли в раду із гаслами працювати на благо Черкас – це нас об’єднує в першу чергу, треба забути передвиборну боротьбу, змінити риторику і вже починати працювати, щоб Черкаси стали справді містом, де хочеться жити”, – додав Тренкін.

Він також наголосив, що наступний рік для Черкас буде надзвичайно складний, бо бюджет вже матиме дірку у 300 мільйонів гривень.

“Це ті 200 мільйонів гривень, які ми недоотримали через епідемію коронавірусу і карантинні обмеження, через що 40% бізнесу було знищено або зазнало значних збитків. І ще 100 мільйонів гривень, які були виділені на закупівлю медичного обладнання, засобів захисту для міських лікарень. Через це чимало міських програм не було зреалізовано, а частина об’єктів не було завершено. Це і ремонти дитсадків, і дороги. Ми ж у 2019 році, коли формували бюджет, не могли знати про пандемію. А тепер у наступному році будемо мати набагато менший бюджет розвитку: не 500 мільйонів, а до 200 мільйонів. Тому доведеться зосередитись на завершенні тих об’єктів, які були розпочаті, і доведеться формувати коронавірусний фонд, щоб забезпечити лікування містян і в наступному році. Тому доведеться дуже відповідально і фахово підходити до формування бюджету”, – підкреслив Тренкін.

Залиште коментар