Майстер-клас із ораторського мистецтва провів для черкаських студентів Іван Омелян (Фото)

Майстер-клас із ораторського мистецтва провів для черкаських студентів Іван Омелян (Фото)

18 квітня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся тренінг від експерта з успішного проведення публічних виступів і прес-конференцій, фахівця в сфері ораторського мистецтва Івана Омеляна. Столичний фахівець завітав до університету на запрошення Студентської ради ЧНУ.

–  Днями я побувала в Києві на одному з таких тренінгів. Протягом майже двох годин eся увага п’ятдесятиучасників була прикута до спікера. Саме тому я захотіла поділитися цими враженнями з нашими студентами. Він нереально крутий спікер, який вміє зацікавити, — розповідає голова студради університету Юлія Нечипоренко.

Під час заходу Іван Омелян розповів аудиторії про основні аспекти публічного виступу. Студенти, більшість із яких у майбутньому мріють стати публічними особами, отримали важливі поради з подолання найтиповіших проблем: як опанувати власний страх, як запам`ятати промову, як навчитися керувати голосом та як розмовляти мовою аудиторії.

– Я прийшла на цей захід, тому що хотіла дізнатися більше про ораторське мистецтво. Кілька важливих порад взяла собі на замітку, — ділиться враженнями студентка 2-А курсу Софія Макаренко.

Зустріч пройшла у форматі живої бесіди. Як зазначив сам оратор, тільки такий формат заходу може утримати увагу аудиторії та залишити гарні враження.

–  Це важливий навик, якому, на жаль, спеціально ніхто не вчать. У нас немає спеціалізованих шкіл з ораторського мистецтва. Тому я стараюсь використати будь-яку можливість, щоб достукатись до людей. Треба вчитись, бо ви – люди соціальні. Я дуже хочу, щоб ця лекція стала тільки початком вашого глибокого пізнання себе як оратора, оскільки такий навик комунікації потрібний для нормального існування в сучасному суспільстві, — наголосив наприкінці зустрічі Іван Омелян.

Натхненні і мотивовані студенти подякували Івану Омеляну і запросили приїхати ще раз та подарували невеличкий подарунок.

       
Джерело: сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Залиште коментар