Майже 60 підприємців започаткували власну справу в 2017 році

Майже 60 підприємців започаткували власну справу в 2017 році

У 2017 році за сприяння Черкаської служби зайнятості організували власну справу як суб’єкти підприємницької діяльності  58 осіб. Про це інформує “Економіка сьогодення“.

Сума  наданих  коштів  складає майже 1 млн. 900 тис.грн.,  середні витрати на одну особу перевищили 32 тис.грн.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності є: оптова та роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами – 46,7%; транспорт та зв’язок – 13,6%; сільське господарство, лісове та рибне господарство – 5,1%; переробна промисловість (виробництво) – 6,3%.

Велика увага приділяється інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Спеціалісти служби зайнятості регулярно проводять семінари та тренінг-семінари.

Широким попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості.

Безробітні навчаються на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності, проводиться професійна підготовка та перепідготовка за професіями, спеціальностями, які дають можливість займатися підприємницькою діяльністю та започаткувати власну справу.

В центрах зайнятості  майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

Залиште коментар