Малеча із дитсадка завітала до черкаських рятувальників (фото, відео)

Малеча із дитсадка завітала до черкаських рятувальників (фото, відео)

12 квітня на пізнавальну екскурсію до 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси завітали вихованці дошкільного навчального закладу «Джерельце».

Ще з перших кроків на території пожежної частини, діти не приховували своїх емоцій та захоплення, їх цікавило все.

Зустріч малюків та рятувальників розпочалася із екскурсії пожежною частиною, де у бойовому розрахунку стоять пожежні автомобілі. Бійці ДСНС, розповідаючи про свої будні на чергуванні, продемонстрували дітлахам комплектацію пожежного автомобіля, розповіли на які надзвичайні події він залучається та за допомогою яких інструментів вони ліквідовують пожежі, наслідки ДТП, рятують потопаючих.

Із великим задоволенням та захопленням вихованці садочка розглядали та приміряли бойове спорядження та обладнання вогнеборців, бойовий одяг, каски і краги. Неабияке враження на маленьких гостей справила можливість посидіти за кермом пожежної машини та включити пожежні сирени.

Наприкінці екскурсії співробітники ДСНС нагадали малечі правила безпечної поведінки в побуті, наголосили не бавитися із сірниками та запальничками, а також вручили кольорові листівки і календарики.

За інформацією управління ДСНС України у Черкаській області

30.JPG 45.JPG

64.JPG 66.JPG

72.JPG 543.JPG

Залиште коментар