Маніфест свободи: у худмузеї відкрилася виставка Тетяни Бондаревої

Маніфест свободи: у худмузеї відкрилася виставка Тетяни Бондаревої

Яскравою симфонією кольорів увірвався світ живописних образів київської художниці Тетяни Бондарєвої. Виставка її робіт відкрилася у художньому музеї, інформують на сайті закладу.

У представлених на виставці морських пейзажах та натюрмортах художниця відкриває для нас те дивовижне і несказане, що завжди існувало поряд, у звичайних речах, але не помічалось нами: величний дух водної стихії та дивний рельєф морського узбережжя, створений самою природою, а ще – білосніжні вітрильники, що немов кличуть за собою. А небо у спалахах рожевого, пурпурного кольору…

У натюрмортах авторки кожна квітка та усі вони разом – це справжня життєстверджуюча ода!

Композиційна побудова творів є досить складною, утім окремі виразні деталі гармонійно поєднані між собою. Кольорова палітра творів Тетяни Бондарєвої насичена контрастними барвами, що урівноважуються та гармонійно межують між собою.

Сама Тетяна Бондарєва так говорить про своє мистецтво: «Живопис є для мене своєрідною медитацією, час бути із собою та своїми думками. Коли я кладу на мольберт чисте нове полотно, настає той момент, коли я відчуваю, що все у моїх силах. Перші мазки пензлем допомагають мені використовувати очі та емоції замість розуму. Зв’язок між моєю душею та світлом, або формою, або композицією, і кольорами важливіший, ніж насправді теми моїх творів. Для мене момент самого творення є дуже потужним. Для цього потрібні висловлювання та почуття, а не раціоналізм та планування. Момент – це моє натхнення».

Виставка діє до 20 лютого 2021 року.

Залиште коментар