Маски наділи на скульптури у Черкаському худмузеї (відео)

Маски наділи на скульптури у Черкаському худмузеї (відео)

Поки триває карантин, захисні маски вдягли на скульптури, що у Черкаському художньому музеї. Так організатори заходу вирішили привернути увагу містян до необхідності носити засоби індивідуального захисту під час пандемії, розповіла завідувачка відділом науково-дослідної роботи Наталя Гудима. Пошила вироби черкаська дизайнерка Ірина Дика, інформує “Суспільне“.

Завідувачка відділом науково-дослідної експозиційної роботи Наталя Гудима пояснює, для чого музейники одягли маски на скульптури:

– Аби привернути увагу спільноти до того, що ми маємо дотримуватися норм і ходити у масках, з одного боку, а з іншого – привернути увагу черкащан до художнього музею.

Скульптури Черкаського художнього музею одягли маски
Створила маски черкаська дизайнерка жіночого одягу Ірина Дика разом із донькою Анною. Тканина – натуральна бавовна, розповідає Ірина, з неї мали шити одяг на літо:

– Я її придбала для того, щоб шити сукні і сарафани на літо. Але довелося її “пустити” на ці маски, може ще й залишиться пару метрів, тоді пошию собі плаття.

Скульптури Черкаського художнього музею одягли маски
Ірина пояснює – захисні маски є різних розмірів: для дітей та дорослих. Кожна має маю кишеню, куди можна покласти фільтр чи трави.

Залиште коментар