Майже 800 кг браконьєрських снастей виявили у Дніпрі екологи (відео)

Майже 800 кг браконьєрських снастей виявили у Дніпрі екологи (відео)

Під час останнього рейду екологи виявили у Дніпрі незаконні засоби лову. Упійману браконьєрами рибу вагою 155 кг випустили у ріку. Про це на власній сторінці у “Фейсбук” повідомив начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков:

“Продовжуємо патрулювати Кременчуцьке водосховища з патрульною поліцією та знову вилучаємо незаконні знаряддя лову та відпускаємо рибу.

На цей раз 29 липня 2020 року, навпроти міста Черкаси, рейдовою групою Держекоінспекції Центрального округу та водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області знешкоджено та вилучено з води промисловий браконьєрський ятір обладнаний 4 котлами (бочки, кулі) загальною довжиною 100 метрів. Вага одного знаряддя лову коливається від 150 до 200 кг. Тому витягувати із води ці заборонені знаряддя лову не так легко, як здається на перший погляд. Це важка праця!

Ятір, верша, кубирь – це практично одна і та ж снасть-пастка яка однаково ефективно застосовується як для лову раків так і риби. Ця снасть являє собою циліндричний каркас обтягнутий сіткою, який має звужені входи. Риба (рак) потрапивши в пастку знайти вихід вже не може.

Якщо ж ятір (вентер) застосовується для лову риби, то пастка оснащується крилом (крилами) з сітки, закріплених на кількох жорстких рамах, із системою вхідних отворів різної форми, напрямних крил або без них.

Вся риба видів : сом, товстолоб, плітка, лящ, карась та ін. загальною вагою близько 155 кг збережена та випущена до водосховища”.

Опубліковано Олександром Позняковим Середа, 29 липня 2020 р.

Залиште коментар