Майже півтора мільйона гривень надбавки виплатили медикам Черкас з бюджету

Майже півтора мільйона гривень надбавки виплатили медикам Черкас з бюджету

Черкаським лікарям, які працюють із коронавірусною інфекцією, продовжують виплачувати муніципальну надбавку до заробітної плати. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський.

Нагадаємо, розмір такої доплати сягає 25 відсотків від окладу. Надбавку з бюджету в Черкасах отримують 243 працівники медичної галузі (із 3-ої міської лікарні швидкої медичної допомоги та міської інфекційної лікарні).

– Працівники лікарень уже отримали надбавку за квітень та травень. На це ми спрямували 367 тисяч гривень, – прокоментував Всеволод Еліадович.

Водночас, за його словами, для працівників міської інфекційної лікарні виплатили одноразову премію – на загальну суму близько 915 тисяч гривень. У квітні лікарі цієї установи отримали по 10 тисяч гривень (за березень), медичні сестри – 8 тисяч, молодші медичні сестри та інші працівники – 4 тисячі гривень.

Запровадили премії й для працівників мобільних бригад консультативно-діагностичної поліклініки, які тестують хворих із підозрою на Covid-19 вдома. Наразі їм виплачено 145 тисяч гривень.

Поза тим, медики в Черкасах отримали додаткову надбавку за рахунок субвенції з державного бюджету – в розмірі до 300 % від посадового окладу. На це спрямували 584,2 тис. грн.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар