Медичні заклади мають купувати обладнання прозоро та за найвигіднішою ціною, – Анатолій Бондаренко

Медичні заклади мають купувати обладнання прозоро та за найвигіднішою ціною, – Анатолій Бондаренко

Майже 10 мільйонів гривень субвенції із державного бюджету отримали Черкаси для забезпечення ліжок у лікарнях киснем. Ці кошти розподілили між закладами, які надають стаціонарну медичну допомогу хворим із Covid-19. Наразі зміни до головного фінансового документу міста внесли рішенням виконавчого комітету, далі – слово за депутатським корпусом, інформує пресслужба міськради.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський, для 1-ої міської лікарні передбачили 2 млн 100 тис. грн на закупівлю кисневих концентраторів, для 3-ої лікарні швидкої медичної допомоги спрямують 1 млн 600 тис. грн та ще 6 млн 250 тис для інфекційної лікарні.

Купуватимуть це надзвичайно важливе для хворих із Covid-19 обладнання безпосередньо фахівці лікувальних установ.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до очільників медичних закладів із проханням підійти до процедури закупівлі максимально відповідально, чесно та прозоро.

– Жителі міста мають бачити, за якою ціною ми купуємо ці кисневі концентратори, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко. – Звісно, аби уникнути будь-яких спекуляцій та питань, держава могла б централізовано придбати їх та розподілити між лікарнями. Утім, працюємо з тим, що є. Маємо придбати якісні концентратори за доступною ціною та прозвітувати про це перед громадою Черкас.

Нагадаємо, задля оперативного діагностування та надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам, хворим на коронавірус, навесні з міського бюджету виділили понад 104 млн грн.

За ці кошти для лікарень купили нове сучасне обладнання (це, зокрема, апарати штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, монітори за наглядом за пацієнтом, апарати для ультразвукової діагностики, ангіограф, рентгенапарати, аналізатор ПЛР, аналізатор ІФА), медикаменти та засоби індивідуального захисту. Частину з коштів спрямували для премій медичним працівникам, що працюють із хворими із Covid-19.

Залиште коментар