«Медицина Черкас має бути сучасною, доступною і самодостатньою», – Всеволод Кульчиковський

«Медицина Черкас має бути сучасною, доступною і самодостатньою», – Всеволод Кульчиковський

Сайт «Про головне» спільно із Черкаською обласною організацією ВО «Батьківщина» започатковує спільний проект – знайомство із кандидатами у депутати від цієї політичної сили. Першим бліц-інтерв`ю дав Всеволод Кульчиковський, директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Черкаської міськради.


– Що ви вважаєте головними досягненнями у своєму житті?

 

Усе своє життя я присвятив медицині. Після закінчення військово-медичної академії у Санкт-Петербурзі 5 років удосконалював свої знання в інтернатурі і ординатурі з отоларингології. Працював у поліклініці, згодом став завідувачем ЛОР-відділенням Першої міської лікарні. Маю вищу кваліфікаційну категорію з отоларингології. За час роботи мною були впроваджені ендоскопічні дослідження і оперативні втручання на ЛОР-органах і реконструктивно-відновні хірургічні втручання на ЛОР-органах, у відділенні зроблений ремонт.
Цьогоріч очолив департамент охорони здоров’я і медичних послуг Черкаської міської ради. Маю біля 20 публікацій у спеціалізованій медичній літературі. Є співавтором більше 20 раціоналізаторських пропозицій у галузі медицини.


– Що хотіли б змінити в нашому місті?


Місто має бути комфортним для життя. У Черкасах має бути створений необхідний для розвитку бізнес-клімат.
Медична галузь має бути сучасною, здатною надавати послуги у відповідності із останніми досягненнями медичної науки. Має бути раціональне поєднання доступної сімейної медицини і високотехнологічних стаціонарів з комфортними умовами перебування. Заклади мають бути фінансово самодостатніми і зосередженими на наданні медичної допомоги жителям міста.
Це потребує значних фінансових вливань та інвестицій, виділення яких для потреб галузі залежить від діяльності депутатів міської ради. На мою думку, фінансування закладів охорони здоров’я має здійснюватися не лише за рахунок бюджетних коштів, але й на основі співфінансування з інших джерел: кошти від медичного страхування, роботодавців тощо.


– За що любите наше місто?


Черкаси – рідні для мене. Тут я народився, тут живуть мої батьки. Люблю Дніпро, відчуття рідного дому, соснові гаї, парки та сквери, пароплави в річпорту.


– Чим можете бути корисним громаді?


Люди знають мене як серйозну та принципову людину. Маю чітке бачення, якою має бути галузь медицини у Черкасах, і хочу сприяти цьому, ставши депутатом міської ради.


– Чому вирішили йти на вибори саме у команді ВО «Батьківщина»?


Мої погляди на розвиток медицини у Черкасах відповідають програмним засадам партії ВО «Батьківщина», команда якої внесла значний вклад в розвиток закладів охорони здоров’я міста за останню каденцію міської ради. Думаю, саме разом із цими людьми ми зможемо зробити життя у нашому місті кращим і комфортнішим.

 

Залиште коментар