Меморандум про партнерство підписали представники дошкілля та політсили

Меморандум про партнерство підписали представники дошкілля та політсили

Сьогодні у Черкасах відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ГО “Асоціація керівників дошкільних навчальних закладів м.Черкаси” та Черкаською обласною організацією ВО “Батьківщина”.

Метою підписання документу є консолідація зусиль в освітній діяльності, покращення якості надання освітніх послуг і спільного вирішення завдань сучасної дошкільної освіти.

Підписання Меморандуму приурочили до Дня дошкілля.

“5 років тому, коли ВО ” Батьківщина” йшла до влади, ми підписали меморандум з підприємцями і з лікарями. Підбивши підсумки, ми зрозуміли, що виконали усі пункти. Тож було ухвалене рішення, що цього разу ми підпишемо відповідні документи з представниками різних галузей. Вже підписано меморандуми з релігійними організаціями, спортивною спільнотою, підприємцями, а тепер от – і з дошкіллям. Плануємо також укласти договори про співпрацю з лікарями, загальноосвітніми школами і профтехосвітою. Переконаний, що у наступні 5 років представники “Батьківщини” у міській владі докладуть усіх зусиль для викоання усіх взятих зобов’язань”, – зазначив заступник міського голови Черкас, “батьківщинівець” Ігор Волошин.

 

Залиште коментар