Мер Черкас Анатолій Бондаренко привітав футбольну команду “Дніпро” з ювілеєм

Мер Черкас Анатолій Бондаренко привітав футбольну команду “Дніпро” з ювілеєм

Від «Буревісника» до МСК «Дніпро»: саме таким є історичний поступ футбольної команди нашого міста, якій 9 травня 2020 року виповнюється 65 років.

Славетні традиції «Колгоспника» із Ігорем Кобилочним, Володимиром Марковим, Валерієм Губановим, Леонідом Ніколюком; «Дніпра» із Іваном Яремчуком, Валерієм Юнгом, Юрієм Беляковим, Павлом Брюховим, Володимиром Жиліним, Олександром Осташовим; ФК «Черкаси» із братами Грицаями, Ігорем Столовицьким, Сергієм Євглевським, Ігорем Карасем, Романом Поліщуком; Олександром Ковпаком; «Славутича» із Євгеном Гудом, братами Тарасенками, Михайлом Сергійчуком; «Черкаського Дніпра» із Артемом Довбиком, Романом Гончаренко, Дмитром Кошелюком, Олегом Синьогубом та багатьох і багатьох інших продовжують футболісти муніципального спортивного клубу «Дніпро».

МСК «Дніпро», створення якого у серпні 2018 року підтримало керівництво Черкас та Черкаської міської ради, є спадкоємцем славних історичних та спортивних традицій футболу нашого міста. З перших днів клуб взяв курс на залучення до своїх футбольних команд – дорослої і юнацької, лише вихованців місцевого футболу, що на спортивній карті України є унікальним явищем. Символічно, що у ці дні МСК «Дніпро» проходить атестацію на отримання ліцензій для участі у чемпіонаті України серед команд Другої ліги і сподіваюсь, що таке право ми отримаємо – і це буде гарним подарунком черкаській футбольній команді до її ювілею і стартом до великих і яскравих перемог.

– Символічно, що у ці дні МСК «Дніпро» проходить атестацію на отримання ліцензій для участі у чемпіонаті України серед команд Другої ліги і сподіваюсь, що таке право ми отримаємо – і це буде гарним подарунком черкаській футбольній команді до її ювілею і стартом до великих і яскравих перемог. Пишаємося Вами, хлопці! Бажаємо здобутків не лише всеукраїнського, а й світового масштабів! – привітав спортсменів черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар