Мер Черкас доручив комунальникам причепурити місто до свят і поминальних днів

Мер Черкас доручив комунальникам причепурити місто до свят і поминальних днів

24 квітня міський голова Анатолій Бондаренко провів розширену нараду з комунальними службами. На ній обговорив поточні справи та доручив посилити прибирання Черкас напередодні великодніх свят. Зокрема, поставив задачу далі ліквідовувати стихійні сміттєзвалища, впорядкувати кладовища та Пагорб слави.

– Уже за тиждень жителі приходитимуть на міські цвинтарі до своїх рідних, тож маємо підготуватися до цього. Робота з благоустрою кладовищ, загалом вулиць повинна проводитися системно. У нас завжди має бути порядок. Але перед Великоднем, перед поминальними днями ми зобов’язані приділити цьому особливу увагу, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Як розповів директор КП «Комбінат комунальних підприємств» Анатолій Бейн, нині з усіх 11 кладовищ міста вивозять сміття, тут скошують траву, обрізають дерева, фарбують, а ще – підключили на цвинтарях водогони й завезли воду в спеціальні контейнери.

– Ми вивозитимемо сміття з кладовищ до сьомої ранку поминальної неділі, – говорить Анатолій Бейн. – Утім, хотілося б, щоб люди раніше прибирали на могилах своїх рідних, аби ми могли вчасно все вивезти.
Перед заходами до Дня пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні мер доручив привести до належного санітарного стану й Пагорб слави.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар