Мер Черкас оперативно вирішив проблеми жителів вулиці Кобзарської

Мер Черкас оперативно вирішив проблеми жителів вулиці Кобзарської

Під час чергового особистого інспектування міста до мера Черкас Анатолія Бондаренка звернулися жителі вулиці Кобзарської (попередня назва – Вербовецького), поблизу Цукрового заводу.

Питань, які їх найбільше турбують на сьогодні, три. Це – облаштування смітника, незаконний продаж алкоголю в невеликому «Магазині» та приведення до ладу футбольного поля біля «Абсолюту».

Перше питання було вирішено прямо на місці. Під наглядом голови яму, завалену сміттям, прибрали та засипали щебенем. Директору департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Юрію Панченку дано вказівку обгородити смітник, за побажанням мешканців, сіткою та посадити дерева вздовж доріжки. Перевірити інформацію про незаконний продаж алкоголю доручено керівнику управління інспектування міськради Віталію Косяку.

А щодо облаштування футбольного поля міським головою було прийнято рішення в найближчі дні оглянути та виміряти відразу чотири міні-поля у районі Вербовецького, щоб привести їх до ладу і укласти штучне покриття.

Залиште коментар