Мер Черкас підтримав Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів

Мер Черкас підтримав Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів

Мер Черкас один із перших підтримав Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Декларацію підтримки Кодексу етичної поведінки під час місцевих виборів підписав міський голова Анатолій Бондаренко. Документ розробила громадянська мережа «Опора». Він містить основні вимоги до посадових осіб та державних службовців задля уникнення дій, які можна класифікувати як зловживання п’ятьма типами адмінресурсу: кадровим і матеріальним, бюджетним, силовим, регуляторним та медійним.

«Я за чесну й справедливу боротьбу за правилами. Є закон і ми всі маємо його чітко дотримуватися», – наголосив під час підписання декларації Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, 5 вересня, в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня.

Серед міських голів обласних центрів Анатолій Бондаренко першим підписав Кодекс. Попередньо погодились – мери Дніпра та Кропивницького, а ще – міста Дубно на Рівненщині та Слов’янська Донецької області.

Як розповів координатор спостереження за виборами у нашій області Захар Колісніченко, наразі документ підтримали очільники Райгородка Донецької області, Долинська на Кіровоградщині, Костополя на Рівненщині та Ковеля Волинської області.

Детальніше зі змістом Кодексу можна ознайомитися за посиланням – https://www.oporaua.org/report/vybory/17625-kodeks-povedinki-posadovikh-osib-ta-derzhavnikh-sluzhbovtsiv-pid-chas-viborchogo-protsesu.

Залиште коментар