Мер Черкас подякував рятувальникам

Мер Черкас подякував рятувальникам

Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба працює вже 12 років. За цей час її співробітниками було врятовано 200 людей і ще 700 надано медичну допомогу. Роботи вистачає і в літній, і в зимовий періоди: завжди є необачні рибалки-аматори, безвідповідальні любителі вживати алкоголь під час відпочинку на воді, або й просто ті, хто не розрахував власні сили, глибину, або міцність криги.

За роботу рятувальникам подякував міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбук.

«Щоденно на Дніпрі чергує аварійно-рятувальний підрозділ у складі 4 чоловік. У будь-яку погоду і пору року вони прийдуть на допомогу тим, хто опинився в біді. Кожен із них, свого часу, вже врятував чиєсь життя, а значить є справжнім героєм. Без пафосу, без показухи, без вагань і страху, вони просто виконують свою роботу: попереджують, допомагають, рятують.
Ви не побачите їх на обкладинках модних видань, про них не напишуть популярні блогери, але я дуже хочу, щоб черкащани знали, хто незримо стоїть на варті їх безпеки на воді.
Сергій Мак, 27 років – працює рятувальником понад 9 років, і за весь час врятував близько 100 людей.
Сергій Рижов, 38 років – наполегливо просить всіх, а особливо рибалок-аматорів, взимку не виходити на тонкий лід, та завжди мати із собою рятувальний жилет.
Олександр Коваленко, 38 років – рятує людей на воді лише рік, а до цього рятував від вогню: протягом 10 років був командиром відділення пожежної охорони.
Артем Ряднина, 27 років – каже, що найгірший ворог у їх роботі, це паніка, якій піддаються ті, хто потрапив у халепу, і просить у будь-який ситуації зберігати спокій і дослухатись до інструкцій рятувальників.
Подякуйте нашим рятувальникам репостом, а за нагоди – вживу добрим словом. Нехай Черкаси знають своїх героїв, а герої відчують нашу вдячність і повагу!», – написав Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар