Мер Черкас прокоментував перспективу об`єднання із с.Благодатне

Мер Черкас прокоментував перспективу об`єднання із с.Благодатне

Ідея приєднання села Благодатне до Черкас – не нова. На думку міського голови обласного центру Анатолія Бондаренка, де факто ці два населені пункти вже давно функціонують як один. Адже більшість жителів Благодатного працює, навчається, лікується та отримує різноманітні послуги в Черкасах, а близько 12 тисяч жителів обласного центру мають нерухомість у селі на тому березі Дніпра.

– На мою думку, це об’єднання принесе користь обом сторонам. Жити в місті на двох берегах Дніпра – просто мрія. Крім того, це дасть можливість розвиватися обом населеним пунктам, кожен із яких має свої плюси, яких бракує іншому. Адже Благодатне насправді – чимале село, яке за площею не набагато менше за Черкаси, просто розкидане. Нещодавно я особисто зустрічався з жителями цього населеного пункту, щоб дізнатися їхню думку щодо можливого об’єднання. Більшість вбачає лише позитив у тому, щоб створити спільну громаду. Тому зараз чекаємо на результати анкетування, щоб мати на руках реальний зріз суспільної думки. Що ж до жителів Черкас, то з ними теж обов’язково радитимемося. Та вже зараз багато черкасців висловлюють думку, що таке об’єднання дасть поштовх для розвитку екологічно чистих районів Черкас у Благодатному, – зауважив Анатолій Бондаренко під час інтерв’ю у студії «Вичерпно».

Щоправда самої громадської думки та позиції місцевої влади для вирішення цього питання замало. Адже, за словами міського голови Черкас, є ще й юридичні моменти, які можуть створити перешкоди для такого об’єднання. Зокрема – відсутність спільної межі між Черкасами та Благодатним. Та попри це Анатолій Бондаренко сподівається, що в разі, якщо дві громади знайдуть спільну мову, Кабінет Міністрів України піде їм назустріч.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар