Мер Черкас та ректор урочисто відкрили дві сучасні аудиторії у ЧНУ ім.Б.Хмельницького

Мер Черкас та ректор урочисто відкрили дві сучасні аудиторії у ЧНУ ім.Б.Хмельницького

Міський голова Анатолій Бондаренко взяв участь у відкритті двох нових аудиторій на кафедрі журналістики, реклами та піар-технологій Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького. Відкриття мультимедійної лабораторії «Destin» та смарт-аудиторії стало можливим завдяки грантовим коштам, власним коштам навчального закладу та підтримці спонсорів, серед яких і міський голова Анатолій Бондаренко.

«Ми постійно оновлюємо навчальний процес в університеті, запроваджуючи засади дуальної освіти. Це коли 50% часу присвячується теорії, а 50% – практиці на сучасному підприємстві. Щоб наш випускник, приходячи на роботу, з першого дня починав працювати як висококваліфікований фахівець», – сказав Олександр Черевко.

«Для мене дуже почесно було сприяти створенню нових аудиторій. Дуже добре, що Черкаську міську раду і ЧНУ поєднують дружні стосунки. Вкладаючи в розвиток науки, ми вкладаємо у майбутнє», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
Відкриття цих нових аудиторій – це крок до створення нового українського вишу. Адже навчальний процес має відповідати умовам сучасності, із застосуванням передових технологій та досвіду. Також нові аудиторії відрізняються підвищеним рівнем комфорту.

«Ми насамперед дбаємо про комфорт, тому що журналістика – це творча професія, а творчість можлива тоді, коли для людини створені комфортні умови. Ці нові аудиторії дадуть не лише додаткові технічні можливості у навчанні, а й наблизять докорінну зміну журналістської освіти», – розповіла завідувачка кафедри Тетяна Бондаренко.

Також вона розповіла присутнім про сьогодення студентів-медійників у Черкасах та їхні здобутки. Після чого міський голова Анатолій Бондаренко, ректор ЧНУ Олександр Черевко поспілкувалися зі студентами та відповіли на їхні запитання.
Міський голова наголосив майбутнім журналістам на важливості дотримання журналістських та етичних стандартів у роботі та розповів про співпрацю із Черкаською молодіжною радою.

«Студентська громада і молодь – це та рушійна сила, яка сьогодні рухає країну. Ми, як міська влада, працюємо над тим, щоб молодому поколінню у Черкасах жилося зручніше, і щоб вони мали можливості для розвитку. Так, ми запровадили безкоштовний проїзд у тролейбусах для школярів та студентів, відкриваємо спортивні майданчики та місця для інтелектуального розвитку, такі, як Ambros HAB. Будемо рухатися у цьому напрямку і надалі», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар