Мешканці черкаського будинку скаржаться на шум від вантажівок (відео)

Мешканці черкаського будинку скаржаться на шум від вантажівок (відео)

Мешканці будинку в Черкасах за адресою Пацаєва №7 скаржаться на шум від вантажівок. Зі слів місцевої жительки Тетяни Сторчеус, великогабаритний транспорт курсує їхньою вулицею, тому що об’їзна дорога по вул. Героїв Холодного Яру – розбита.

Про це повідомляє UA: Черкаси.

Тетяна Сторчеус переїхала до цього будинку в 2010. Розповідає – всі ці роки родині доводиться засинати під гуркіт – великогабаритний транспорт курсує під стінами їхньої квартири.

«Не знаю, чому ми живемо у такій державі, що ми повинні страждати від великого гуркоту, шуму, стіни трясуться, тріщини я позашпакльовувала, бо я не можу, щоб у мене тут щілини отакі були, це неможливо».

Юрій Борщевський мешкає у цьому ж будинку. Припускає, шум міг би бути меншим, якби транспорт рухався не перевантаженим.

«Іде просто-напросто по інерції вібрація від перевантаження. По закону повинно бути не більше 7-10 тонн, а їх тут літає по 25-40 тонн, в основному по 40 тонн зерновози, я сплю на 4 поверсі, в мене балкон просто труситься».

Перевізники теж заручники ситуації, – говорить водій фури Олександр Кльоц. Це єдина дорога, якою можна дістатися міста з південно-західної частини області.

«Об’їздна це кудою? Первомайка? Я тудою не проїду взагалі, там же взагалі немає дороги, кудою їхати?».

Шум і вібрація не єдина проблема мешканців. Через постійний потік вантажівок людям складно переходити дорогу і виїжджати на авто – говорить черкасець Віталій Верба.

«Неможливо від двору від’їхати, бо машина за машиною і летять на великій швидкості, якщо ти внаглу виїжджаєш, хтось починає сигналити, починаєш зупинятися».

Начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко пояснює – коштів на ремонт об’їзної, а це 50 мільйонів гривень, нині немає.

«Неодноразово зверталися до фонду регіонального розвитку до державного бюджету і до обласного з пропозицією надати нам субвенцію, тому що це складова об’їздної дороги. Дорога Р-10. Канів-Чигирин-Кременчук і було б логічно, якби у фінансуванні приймали участь не тільки Черкаси».

Телефоном речник Служби автомобільних доріг області повідомив: вулиця Героїв Холодного Яру – на балансі міста, ремонтувати цю ділянку їхня установа не зобов’язана. Мешканці будинку планують написати звернення до президента України, аби він вплинув на вирішення проблеми. Якщо реакції не буде – дорогу перекриють.

Залиште коментар