Міська рада звернулася до обласної влади щодо ремонту доріг

Міська рада звернулася до обласної влади щодо ремонту доріг

Під час сесії Черкаської міської ради депутати звернулися до голови Черкаської ОДА Олександра Скічка та депутатів Черкаської обласної ради. 

У зверненні вони просять про виділення субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету для Черкаської міської територіальної громади в сумі 118.8 млн. гривень на капітальний ремонт доріг.

Для обласного бюджету Черкаської області передбачено субвенцію в розмірі 599 291 800,00 грн. Головним розпорядником цих коштів визначені обласні державні адміністрації. Зазначені кошти можуть спрямовуватися на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у розмірі не більше 20 відсотків обсягу такої субвенції, затвердженого Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік» для відповідного місцевого бюджету.

«Це дуже слушна пропозиція, прошу підтримати дане звернення», – зазначив секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін.

За звернення проголосували 36 депутатів.

Нагадаємо, на необхідності виділення коштів обласною владою на ремонт міських доріг неодноразово наголошував міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує пресслужба міськради.

Залиште коментар