Міська влада Черкас хоче запобігти ризику відключення СУБів від світла

Міська влада Черкас хоче запобігти ризику відключення СУБів від світла

Як не допустити відключення Черкаських СУБів від електроенергії за борги. Таку проблему вирішували члени черкаського міськвиконкому під час сьогоднішнього засідання.

Аби запобігти такій неприємній ситуації і уникнути виникненню напруги у суспільстві, надійшла пропозиція виділити фінансову підтримку на погашення кількамільйонної заборгованості служб утримання будинків перед електропостачальною організацією. Вона виникла через різницю між діючим та економічно обгрунтованим тарифами на електроенергію для забезпечення роботи ліфтів, обладнання та освітлення місць загального користування.

Директор департаменту ЖКК Юрій Панченко запропонував знайти кошти в межах департаменту – зняти 2 млн грн з КП “Черкасиелектротранс”, які мають залишитися після придбання тролейбусу, а також 1,5 млн грн з експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду.

– Виділення фінансової підтримки – це разова акція. Ми повинні зробити так, щоби ці борги не накопичувалися у подальшому, і комунальні підприємства могли вести свою екоромічну діяльність ефективно, – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Виконком підтримав пропозицію департаменту ЖКК. Тепер слово за депутами міської ради. Найближча сесія має відбутися вже цього четверга.

Залиште коментар