Міський голова Черкас у столиці ставитиме питання повернення місту коштів на придбання медобладнання

Міський голова Черкас у столиці ставитиме питання повернення місту коштів на придбання медобладнання

Черкаси наразі не можуть придбати необхідне медичне обладнання для Третьої міської лікарні. Кошти у сумі 2 млн грн, виділені Черкасам з держбюджету за сприяння народного депутата Олега Петренка на придбання С-подібної рентгенологічної стійки, раптово зникли з казначейських рахунків. Про це під час ранкової наради повідомив міському голові Черкас головний медик міста Олег Стадник.

«Черкаси виділили 200 тис.грн. на умовах співфінансування для придбання цього обладнання. Були проведені тендери, визначено переможця, департамент подав заявку на фінансування, але кошти були зняті, і ми лишилися «біля розбитого корита»: відсутність асигнувань, проведені процедури, незручна ситуація перед переможцем», – пояснив Олег Стадник.

Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, така ситуація трапилася з багатьма містами України. За його словами, є необхідність того, щоб завтра Анатолій Бондаренко під час зустрічі з прем’єр-міністром озвучив питання гострої необхідності повернення цієї субвенції Черкасам.

Нагадаємо, одним з пріоритетів черкаської влади, зокрема, міського голови Анатолія Бондаренка, є як оснащення черкаських лікарень сучасним обладнанням, так і ремонти в лікарняних закладах. Так, лише на закупку сучасного обладнання в черкаські лікарні в бюджеті на 2019 рік заплановано близько 50 мільйонів гривень.

Довідково: С-арка являє собою рентген-систему, яка дозволяє робити рентген безпосередньо у ході хірургічної операції.

Залиште коментар